ЛАБОРАТОРІЯ ЕССВЕ

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНА КОНСТРУКТОРСЬКА РОЗРОБКА

Глибинна філософія ESSVE допомагає досягати численних інновацій, які так полюбляють справжні професіонали.

РОЗУМІННЯ ПОТРЕБ КОРИСТУВАЧІВ

Рецепт успіху ESSVE в тісній співпраці з користувачами, вивченні їх потреб, опитуванні, фільмуванні, обговоренні, випробуванні, пильній увазі до різних підходів і способів виконувати їхню роботу легше, безпечніше і більш продуктивно.

Щоразу, як ми ідентифікуємо нову можливість, ми починаємо опрацьовувати її як нове рішення, випробовуємо і налаштовуємо, допоки не отримаємо новий продукт, який, як ми вже знаємо, матиме попит, застосування і успіх. Задля цього ми маємо професійну команду розробників, які працюють у гарно оснащеній лабораторії у нашій штаб-квартирі в Стокгольмі. Також ми активно співпрацюємо з відомими технічними університетами та коледжами Швеції, наприклад з лабораторією Core Lab в Chalmers University of Technology.

В ході дослідження, яке підштовхнуло нас до розробки ESSBOX, ми з’ясували, що половина користувачів не використовували усі кріпильні вироби, які вони купували, а 95% повідомили, що картонні пакування руйнувалися.

Ми заохочуємо наших партнерів – роздрібних продавців, дистриб’юторів, інших – постійно опитувати користувачів та надавати нам зворотний зв’язок. А далі, на етапі польових випробувань і точного налаштування, ми вже безпосередньо співпрацюємо з представниками спільноти користувачів.